FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Профілактика короткозорості.

Найкращий і дешевий спосіб лікування будь-якого захворювання - профілактика. Що ж потрібно робити батькам для профілактики короткозорості у малюків? Короткозорості можна уникнути

Насамперед запам'ятати, що не тільки тривале напруження і неправильний розподіл навантаження на очні м'язи небезпечні для зору, але і неправильна постава . А також хронічні захворювання носоглотки, такі як аденоїди, гайморити, тонзиліти, грип та грипоподібні хвороби, гострі респіраторні вірусні захворювання, які проходять у більшості батьків під загальною назвою "застуда" і зазвичай не викликають занепокоєння.

Стан очей безпосередньо залежить від загального стану здоров'я дитини і правильного функціонування всіх органів і систем її організму.

Міопія частіше зустрічається у дітей з порушеними функціями опорно-рухового апарату, ожирінням, карієсом, хворобами органів дихання і травлення.

Короткозорість багато хто вважає спадковим захворюванням. Дійсно, звична картина: у сім'ї, де і мама, і тато носять окуляри, найчастіше і дитина страждає від поганого зору. Однак це не неминучість. Пряме успадкування короткозорості неможливо, тому що вона обумовлена занадто багатьма факторами, успадковується лише схильність до неї.

Дотримання гігієни зору, нормоване навантаження на очні м'язи, зміцнення здоров'я малюка, турбота про імунітет, гартування організму починаючи з перших місяців життя дитини, збережуть людині відмінний зір на все життя.

Кiлькiсть переглядiв: 233

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.