FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Рекомендації щодо протидії поширенню COVID-19

/Files/images/141442847-stop-coronavirus-covid-19-2019-ncov-dangerous-chinese-coronavirus-outbreak-pandemic-medical-concept-.jpg

Головним скарбом життя є не землі, що ти їх завоював, не багатства, що їх маєш у скринях... Головним скарбом життя є здоров’я, і, щоб його зберегти, потрібно багато що знати.(Авіцена)



Оперативна інформація про поширення та профілактику COVID-19



/Files/images/2764-2411_social_share_02.png

Протиепідемічні заходи у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)


ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19

/Files/images/1111.png

УВАГА! ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19?


/Files/images/609ffd8242b68766641756.jpg

При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу

/Files/images/изображение_viber_2020-05-27_17-35-52.jpg



Коронавірус: профілактика інфікування і поширення


Щоб зупинити поширення COVID-19, дотримуйтеся наведених нижче порад.
Тримайтеся на безпечній відстані від інших людей, навіть якщо вони не видаються хворими.
Надягайте маску, перебуваючи між людьми, особливо в приміщенні або за неможливості фізичного дистанціювання.
Надавайте перевагу відкритим місцям і добре провітрюваним приміщенням. Відкрийте вікно, якщо перебуваєте в приміщенні.
Часто мийте руки милом і водою або використовуйте спиртовмісний антисептик для рук.
Вакцинуйтеся, коли настане ваша черга. Порядок і правила вакцинації дізнавайтесь у місцевих органів влади.
Під час кашлю або чхання прикривайте ніс і рот зігнутим ліктем або серветкою.
Якщо погано почуваєтесь, залишайтеся вдома.

Якщо у вас лихоманка й кашель і вам важко дихати, зверніться до лікаря. Зателефонуйте заздалегідь, щоб ваш сімейний лікар міг скерувати вас у потрібний заклад охорони здоров’я. Так ви захистите себе й зменшите ризик поширення вірусів та інших інфекцій.

Маски
Правильно надягнута маска запобігає поширенню вірусу від людини, яка її носить, до інших людей. Однак сама по собі вона не захищає від COVID-19, тому також потрібно дотримуватися фізичного дистанціювання й гігієни рук. Виконуйте вказівки місцевого органу охорони здоров’я.

/Files/images/4933.jpeg


Рекомендації для батьків:

Ось кілька важливих кроків, щоб захистити себе і інших від зараження респіраторними вірусами у закладі дошкільної освіти:

1. Тримати дітей вдома, якщо вони захворіли (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря)

Чому це важливо?

Дітям потрібен відпочинок, щоб одужати. Без достатнього відпочинку вашій дитині може знадобитися більше часу, щоб відчути себе краще. Людям з ослабленою імунною системою часто потрібно ще більше часу, щоб відновитися.

2. Тримати хворих і здорових дітей окремо

Уникати контакту із особами з проявами респіраторного захворювання, тримайтеся на відстані не менше 1 -2 м від хворих людей.

Шукати альтернативні способи участі дітей в зборах, наприклад дивитися їх по телевізору або в Інтернеті, щоб вони могли уникнути особистого контакту. Це особливо важливо для дітей з високим ризиком ускладнень грипуЧому це важливо?

Краплі, що містять вірус грипу, можуть переміщатися не менше ніж на 1-2 м, тому залишаючись на такій відстані від хворих людей, можна знизити ймовірність того, що ваша дитина захворіє.

3. Навчіть своїх дітей завжди прикривати рот під час кашлю і чхання

Переконайтеся, що ваші діти прикривають ніс і рот серветкою коли вони кашляють або чхають. Попросіть їх викинути використану серветку і негайно вимити руки.

Чому це важливо?

Прикривання носа і рота під час кашлю і чхання серветкою допомагає запобігти поширенню вірусу грипу через повітря і на ваших руках.

4. Навчіть дітей правильно мити руки

Переконайтеся, що ваші діти ретельно і часто миють руки з милом і водою.

Якщо мило і вода недоступні, дайте їм дезінфікуючий засіб для рук з вмістом спирту не менше 60% для очищення рук.

Навчіть їх, як важливо мити руки, перш ніж торкатися їх очей носа або рота.

Чому це важливо?

Миття рук знижує кількість респіраторних вірусів, які можуть поширюватися, коли ви торкаєтеся рук інших людей або торкаєтеся поверхонь і предметів, таких як столи і дверні ручки.

5. Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаєтеся

Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаються, такі як іграшки, столи, дверні ручки, поручні, клавіатури комп'ютера, телефони і іграшки.

Чи видаляє мило і вода при очищенні респіраторні віруси, включаючиSARS-CoV-2?

· Так, застосування мила і води дозволяє ефективно очистити поверхі.

· Ви також можете використовувати спиртовмісні та хлорвмісні дезінфікуючі засоби. Завжди дотримуйтесь інструкцій з використання дезінфікуючих засобів, на етикетці продукту.

Чому це важливо?

Точний термін виживання вірусу SARS-CoV-2 на сьогодні не відомий, проте очищення поверхонь і об'єктів, до яких часто торкаються, знижує кількість вірусів, які можуть поширюватися під час дотику до зараженої поверхні, а потім до ваших очей, носа або рота.

6. Бути готовим і поінформованим.

Будьте в курсі епідемічної ситуації щодо поширення респіраторних захворювань, в т. ч. COVID-19, використовуючи офіційні джерела:

Будьте в курсі політики відвідуваності навчального закладу. Знайте політику вашого роботодавця щодо відпустки через хворобу.Чому це важливо?

Знання запобіжних заходів і способів отримання достовірної інформації допоможе вам скласти план захисту себе, своїх дітей та інших осіб.


Поради вихователям

· Зосередьтеся на засвоєнні дітьми хороших поведінкових і гігієнічних практик, таких як прикривати рот і ніс при кашлі та чханні ліктем та часто мити руки.

· Під час миття рук співайте пісню, щоб практикувати рекомендовану тривалість (20 секунд). Діти можуть пробувати користуватися засобом для дезінфекції рук.

· Розробіть спосіб відстеження миття рук та продумайте винагороду за часте / своєчасне миття рук.

· Використовуйте ляльок, щоб продемонструвати симптоми (чхання, кашель, лихоманку), і покажіть, що слід робити, якщо боляче (болить голова, болить живіт, вони відчувають жар або надмірну втому) і як утішити хвору людину (виховання співпереживання та безпечної турботи).

· Нехай діти сидять подалі один від одного, принаймні на відстані витягнутої руки. Для цього покажіть, як «махати крилами» — для цієї вправи вони повинні мати достатньо місця, щоб не торкатися «крилами» своїх друзів.

Кiлькiсть переглядiв: 139

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.